nasze serwisy:LKS Orzeł Palowice |Parafia Palowice.NET |Ochotnicza Straż Pożarna |Kanał Youtube

Czwartek, 2021.03.04 :: Kazimierza, Łucji - temperatura 6.4°C - prędkość wiatru 8.3km/h [ zobacz historię ]

pokaż/ukryj ekran logowania

CPK - przebieg linii kolejowej przez Palowice

nawigacja: Strona główna » Aktualności » CPK - przebieg linii kolejowej przez PalowiceSołtys - Palowice.NETKomunikat Sołtysa i Rady Sołeckiej odnośnie przebiegu korytarzy kolejowych przez Sołectwo Palowice.

W związku z ukazaniem się ponownie w przestrzeni publicznej informacji o pracach nad tworzeniem Strategicznego Studium Lokalizacyjnego Inwestycji Centralnego Parku Komunikacyjnego, w tym Programu Kolejowego obejmującego przebiegi korytarzy kolejowych dla kolei dużych prędkości (250 km/h), których proponowana trajektoria nowych linii przebiega przez środek Palowic Sołtys i Rada Sołecka reprezentując społeczność Palowic, kategorycznie sprzeciwiają się przedstawionym wariantom.

Proszę wszystkich mieszkańców o złożenie swoich podpisów pod naszą petycją. W sobotę i niedzielę po każdej mszy członkowie Rady Sołeckiej będą zbierać podpisy. Osoby, które nie mogą takiego podpisu złożyć w sobotę czy niedzielę mogą to uczynić w poniedziałek na dyżurze Sołtys między godziną 18:00 a 19:00 w Sołtysówce (przy ośrodku zdrowia w Palowicach).

Poniżej mapy w/w trajektorii.

Pismo - Palowice.NET

Pismo - Palowice.NET
Poleć na Facebook

Dodaj komentarz:

zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz