nasze serwisy:LKS Orzeł Palowice |Parafia Palowice.NET |Ochotnicza Straż Pożarna |Kanał Youtube

ďż˝roda, 2023.11.29 :: Błażeja, Saturnina - temperatura -3°C - prďż˝dko�� wiatru 6.1km/h [ zobacz historiďż˝ ]

Palowice najlepsze w województwie! / strona 2

nawigacja: Artykuły » Palowice najlepsze w województwieKonkurs na najlepszą wiejską stronę internetową „Sołectwa@ w sieci” zorganizowało Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. 

Jego celem jest zwalczanie wykluczenia cyfrowego na wsi poprzez promocję dobrych praktyk. Do konkursu zgłoszono ponad 230 stron internetowych ze wszystkich województw. Do finału zakwalifikowano 16 stron (zwycięzcy w pierwszym etapie konkursu).

Na podium znalazły się:
  1. Chwaszczyno - www.chwaszczyno.pl (woj. pomorskiego)
  2. Wojcieszyce - www.wojcieszyce.info (woj. lubuskiego)
  3. Mikołajewice - www.mikolajewice.bnx.pl (woj. wielkopolskiego)
Nagrodę publiczności przyznano stronie www.raclawice.net z woj. opolskiego.

Zwycięzcom gratulujemy w tym Pani sołtys Jolancie Szejka z Bełku i życzymy dalszych sukcesów a my cieszymy się z faktu, iż jesteśmy Najlepsi na Śląsku w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie "Sołectw@ w sieci".

źródło: materiały własne / senat.gov.pl 


Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek Sołectw@ w sieci i Sołtys Roku, fot. Łukasz Malcharek
Zamieszczone w galerii zdjęcia chronione są prawem autorskim i pozostają wyłączną własnością autora,
bez jego zgody nie mogą być kopiowane, przetwarzane, wykorzystywane i publikowane.

fot. Łukasz Malcharek

strona: 2 z 2« pierwsza poprzednia · następna ostatnia

Poleďż˝ na Facebook