nasze serwisy:LKS Orzeł Palowice |Parafia Palowice.NET |Ochotnicza Straż Pożarna |Kanał Youtube

Środa, 2018.07.18 :: Kamila, Szymona - temperatura 18.2°C - prędkość wiatru 3.6km/h [ zobacz historię ]

pokaż/ukryj ekran logowania

Archiwum: Sport

nawigacja: Strona główna » Archiwum: Sport
2009-03-24MKS 32 Radziejów - Orzeł Palowice (zapowiedź)
MKS 32 Radziejów-PopielówPo niezbyt udanej inauguracji rundy wiosennej nadszedł czas na pierwszy mecz wyjazdowy po długiej przerwie. Przeciwnikiem podopiecznych Marcina Janużyka będzie MKS 32 Radziejów-Popielów.
2009-03-24KOLEJKA 16: LKS Orzeł Palowice - KS Wicher Wilchwy
W spotkaniu inaugurującym rundę wiosenną LKS Orzeł Palowice zremisował na własnym boisku z Wichrem Wilchwy 1-1 (0-0). Bramkę dla naszej drużyny w 53' minucie meczu zdobył Wyrwich Marcin.
2009-03-14W niedzielę 22 marca inauguracja rundy wiosennej!
KS Wicher WilchwyJuż w niedzielę 22 marca o 14:00 przy ul. Dębowej inauguracja rundy wiosennej. W pierwszym meczu LKS Orzeł Palowice podejmować będzie KS Wicher Wilchwy.

Mecz z Wichrem, będzie dla naszej drużyny pierwszym z serii „gier o życie”. Jeżeli piłkarze Orła nie chcą zafundować sobie i kibicom nerwowej rundy, powinni regularnie gromadzić punkty. Od meczu z Wichrem palowiczanie mają rozpocząć marsz w górę tabeli.
2009-03-09Kolejna porażka, tym razem z Górnikiem Czerwionka
Nie wiedzie się ostatnio zawodnikom LKS Orzeł Palowice w grach kontrolnych. Po niedawnej porażce z Gotartowicami, w dniu dzisiejszym podopieczni Marcina Janużyka ulegli drużynie Górnika Czerwionka 0-1.
2009-02-28Górnik Czerwionka - Orzeł Palowice (zapowiedź)
KS Górnik 23 CzerwionkaW sobotę, 7 marca piłkarze LKS Orzeł Palowice rozegrają kolejny wyjazdowy sparing. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Górnik 23 Czerwionka.

Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Świerklanach o godz. 17:00. Zbiórka obok klubu o 16:00.
2009-02-21Porażka z Gotartowicami
W dzisiejszym spotkaniu sparingowym piłkarze LKS Orzeł Palowice przegrali w Świerklanach z występującą w klasie B drużyną z Gotartowic 0:1 (0:1). Jedyna bramka w tym spotkaniu padła do rzucie wolnym w 33 minucie meczu.
2009-02-20Orzeł Palowice - Sygnały Gotartowice (zapowiedź)
Po zwycięstwie nad Woszczycami, już w sobotę 21 lutego graczy LKS Orzeł Palowice czeka kolejny sprawdzian. Tym razem rywalem Orła będzie KS Sygnały Gotartowice.
2009-02-18Kolejny sparing (zapowiedź)
W sobotę, 21 lutego o godz. 14:30 piłkarze LKS Orzeł Palowice rozegrają kolejny sparing. Mecz odbędzie się na boisku w Palowicach przy ulicy Dębowej 1. Zbiórka o 14:00. Jeszcze nie wiemy z kim zmierzą się nasi zawodnicy w kontrolnym sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Czwartkowy trening został odwołany.
2009-02-07Wysoka wygrana z Woszczycami
LKS Orzeł Palowice - LKS WoszczyceW dzisiejszym spotkaniu sparingowym Orzeł Palowice pokonał LKS Woszczyce 6:1 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tic Mateusz, Gorzawski Mariusz, Wyrwich Artur (3 gole) i Janużyk Marcin.
2009-02-05LKS Orzeł Palowice - LKS Woszczyce (zapowiedź)
Polski Czerwony Krzyż - PalowicePrzed piłkarzami Orła Palowice pierwszy tegoroczny sparing. W sobotę, 7 lutego o godzinie 14:30 nasi zawodnicy zmierzą się z LKS Woszczyce. Mecz odbędzie się na boisku w Palowicach przy ul. Dębowej 1.

Drużyna z Woszczyc po rundzie jesiennej z dorobkiem 8 punktów plasuje się na 10. miejscu Tyskiej klasy B.

strona: 24 z 25« pierwsza poprzednia · następna ostatnia »